Difference between revisions of "People"
From Computational Memory Lab
| Line 37: | Line 37: | ||
| mollison@psych.upenn.edu | | mollison@psych.upenn.edu | ||
|- | |- | ||
| − | | Neal Morton | + | | Neal Morton <<[[PrivateInfo]](215-746-0407,utanian1013)>> |
| mortonne@sas.upenn.edu | | mortonne@sas.upenn.edu | ||
|- | |- | ||
| − | | Emily Rosenberg | + | | Emily Rosenberg <<[[PrivateInfo]](215-746-3500,)>> |
| adahe@sas.upenn.edu | | adahe@sas.upenn.edu | ||
|- | |- | ||
| − | | Gennady Erlikhman | + | | Gennady Erlikhman <<[[PrivateInfo]](215-746-3500,)>> |
| gennaer@gmail.com | | gennaer@gmail.com | ||
Revision as of 19:21, 23 June 2008
People
| Michael Kahana <<PrivateInfo(215-746-3501,MJKahana)>> | kahana@psych.upenn.edu | Director |
| Sean Polyn <<PrivateInfo(215-573-3365,polyn@mac.com)>> | polyn@psych.upenn.edu | Postdoctoral Fellow |
| Christoph Weidemann <<PrivateInfo(215-573-3365,burningbed)>> | ctw@cogsci.info | Postdoctoral Fellow |
| Joshua Jacobs <<PrivateInfo(215-746-3505,joshfratboy)>> | jojacobs@med.upenn.edu | Neuroscience PhD Student |
| Jeremy Manning <<PrivateInfo(215-746-3505,)>> | manning3@mail.med.upenn.edu | Neuroscience PhD Student |
| Alec Solway <<PrivateInfo(215-746-3503, GPL Alec)>> | asolway@seas.upenn.edu | |
| Kareem Zaghloul <<PrivateInfo(215-746-3503,kazaghloul)>> | kareem.zaghloul@uphs.upenn.edu | |
| John Burke <<PrivateInfo(215-746-0407,)>> | jfburk@gmail.com | |
| Jonathan Miller <<PrivateInfo(215-746-0407,joog002)>> | jfm2@sas.upenn.edu | |
| Matt Mollison <<PrivateInfo(215-746-3504,p00nga)>> | mollison@psych.upenn.edu | |
| Neal Morton <<PrivateInfo(215-746-0407,utanian1013)>> | mortonne@sas.upenn.edu | |
| Emily Rosenberg <<PrivateInfo(215-746-3500,)>> | adahe@sas.upenn.edu | |
| Gennady Erlikhman <<PrivateInfo(215-746-3500,)>> | gennaer@gmail.com |